Rio 3 Spacious Loft With Incredible River Views
| Wi-Fi WiFi | Gratis parkeren | Airconditioning |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Rio 3 Spacious Loft With Incredible River Views Villahermosa appartementen bieden uitzicht op de rivier en zijn op 4 km van het Parque Museo La Venta gelegen. Het appartement is geschikt voor maximaal 2 gasten.
Het 1-badkamer appartement is gelegen binnen 10 minuten rjden weg van het Papagayo interactieve museum. Parque Tomás Garrido Canabal ligt op 4,1 km van de accommodatie.
- Locale bezienswaardigheiden
- Mirador de las Aguilas4,7 km
- Parroquia San Miguel Arcangel4,7 km
- Casa de Fe5 km
- Planetarium Tabasco 20004,7 km
- Monumento Tomas Garrido Canabal4,9 km
- Parque Tomas Garrido Canabal4,6 km
- San Miguel Arcangel4,7 km
- Centro de Convenciones de Villahermosa4,6 km
- Tomas Garrido Park4,9 km
- Casa de la Tierra4,9 km
- Luchthavens
- Luchthaven Carlos Rovirosa Perez19 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Gratis parkeren
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Rio 3 Spacious Loft With Incredible River Views appartement?
Gasten van Rio 3 Spacious Loft With Incredible River Views appartement kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, het Parque Museo La Venta, 4 km verder. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn Parque Tomás Garrido Canabal (4,1 km) en het Papagayo interactieve museum (4,2 km). - ❓
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Rio 3 Spacious Loft With Incredible River Views appartement?
Rio 3 Spacious Loft With Incredible River Views appartement heeft privé-autoparkeren. - ❓
Hoeveel gasten kunnen in Rio 3 Spacious Loft With Incredible River Views appartement verblijven?
In Rio 3 Spacious Loft With Incredible River Views appartement kunnen maximaal 2 gasten verblijven.